Basiscursus Mandala tekenen online: Alert!!! Bizarre actie megaaaa korting van € 150!!!

Wil jij meer tot rust komen, heb je behoefte aan meer energie en jezelf ontspannen, zonder praten of moeilijke toestanden en simpele materialen, dan is dit jouw cursus!
Basis Mandala cursus online, 10 inspirerende lessen, boordevol oefeningen, informatie en reflecties.
Deze lessen heb ik al vaak via zoom gegeven en heb momenteel geen ruimte in de agenda om meer data live les te geven. Ik heb daarom besloten een bizar te gekke actie te doen.
Je kunt deelnemen en alles bekijken dus 10 lessen met ca 30 oefeningen, video’s, etc.
Dus feitelijk kijk je terug want alles staat in de besloten community zodat je altijd kunt kijken of werken wanneer jij dit wenst!
Mandala betekend magische cirkel. Mandala’s worden al duizenden jaren gebruikt en zijn van alle culturen. Dit zien we dan ook terug komen in allerlei vormen. De mandala kenmerkt zich vaak door de herhaling in zijn indeling en opbouw.
Mandala basis cursus
In de basiscursus Mandala tekenen gaan we met een aantal thema’s (zoals de golfbeweging, spiegelen, de lotus, kleurenkennis en nog veel meer) aan de slag, deze kan je gebruiken om geweldige mandala’s te maken. Binnen de ruimte van de cirkel maak je contact met je innerlijke kern, je gevoel wordt naar buiten gebracht en je creativiteit zal gaan stromen. We werken intuïtief maar ook geometrisch.
Deze cursus is geschikt voor iedereen die graag wil tekenen vanuit het gevoel of lekker met kleur bezig wil zijn, dus er is geen ervaring nodig. En heb je eens geen tijd of zin om de les te volgen op de maandagavond dan kan je op een eigen gewenst moment de les kijken!
Totaal 10 lessen, met meerdere oefeningen, incl. een lesbijlage/Ebook (prachtig kleurrijk boek) met alle info wat tezamen een flinke map oplevert met heeeeel veeel info, diverse video’s en mogelijkheden van toepassingen!
Normaal € 247,- als actie € 97,- waarbij je alle ins en outs leert van het mandala tekenen, kleuren, ontwerpen, etc. heerlijk genietent, spelen en ontwerpen en kleuren. Ga je mee op deze ontspannen ontdekkingsreis?
In dit jaar mag je al je mandala’s delen in de besloten groep, je vragen stellen en begeleid ik jou in de besloten groep van mijn Arty community.
Dus nog geen € 10,- per les voor meer dan 35 oefeningen!!!
Materialen die we gebruiken en je evt. in mijn online winkeltje kan kopen zijn:
- goede kleurpotloden, ik gebruik vooral Lyra (dik)
- geodriehoek en liniaal,
- divers vierkant/tekenpapier,
- slijper,
- grafiet potlood,
- gum,
- zwart watervast pennetje,
- en eventueel ecoline
- of een andere inkt.
Let op: De foto’s op deze pagina zijn op workshop dagen genomen, deze cursus is online.
Mandala workshop in de Huddle
Hoe werkt het:
Na betaling wordt de online cursus automatisch aan je toegewezen en maak jij een gratis account aan op www.creatiefcoaching.thehuddle.nl
Al wel een profiel op de Huddle
Je logt in, net zoals andere keren, je cursus staat er bij.
Nog geen profiel op de Huddle
Je krijgt een mail met daarin de inloggegevens. Vaak moet je zelf nog een wachtwoord aanmaken. Volg de instructie in de mail en van Huddle. Belangrijk om je voor en achternaam te noteren anders zie ik alleen een nummer en weet dan niet wie erbij hoort.
Wat is de Huddle?
Dit is een online platform waar mijn cursussen op staan. Hier kan je in jouw eigen tempo werken.
Huddle app
Download de app in jouw favoriete app store. Ben je lid van meerdere huddles? Gebruik dan hetzelfde e-mailadres om ze allemaal samen te brengen.